Dla biznesu

Masz pomysł na wyjątkowy biznes w branży rozrywkowej, hotelarskiej lub rekreacyjnej? Pomożemy Ci go zrealizować! Jesteśmy kompleksowym wykonawcą projekcji sferycznych 360° oraz glampingu – odpowiadamy za cały proces realizacji inwestycji od projektu wstępnego aż po końcowy odbiór.

Dlaczego my?

Mamy 10 lat doświadczenia, wykwalifikowany zespół i sieć sprawdzonych podwykonawców – dzięki temu może sprawnie zrealizować każdy projekt. Posiadamy własną fabrykę i opracowaliśmy unikalne technologie produkcji oraz montażu, dlatego możemy też zaproponować konkurencyjne ceny! Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który chętnie opowie o szczegółach naszej oferty.

Kamping w luksusowym stylu!

GLAMPING

Kamping w luksusowym stylu! Glamping to zyskująca na popularności forma spędzania czasu na łonie natury, ale nie w zwykłych, niewygodnych namiotach, a w komfortowych warunkach.  Wykonujemy obiekty glampingowe wzorowane na kształcie kopuły geodezyjnej, dzięki czemu nasze realizacje mają nie tylko wyjątkowe walory estetyczne, ale też pozwalają ograniczyć koszty ogrzewania. Poza tym są przyjazne środowisku, szybkie w budowie i tanie w utrzymaniu!

Trwałość

Produkujemy kopuły geodezyjne od wielu lat, dlatego nasz wykwalifikowany zespół może dostosować optymalne rozwiązania techniczne dla danego projektu

Ogrzewanie

Kopuła to najbardziej ergonomiczny kształt pozwalający obniżyć koszty ogrzewania

Wykorzystanie przestrzeni

Maksymalna powierzchnia użytkowa obiektu

Oszczędność energii

Optymalne rozmieszczenie ogniw fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych pozwala ograniczyć zużycie energii

Wyjątkowy wygląd

Obiekty w kształcie kopuły idealnie sprawdzą się w każdym otoczeniu, zarówno górskim, jak i nad jeziorem. Ostateczny wygląd kopuł zależy od indywidualnych preferencji klienta – możliwości projektowych jest wiele!

PROJEKCJE SFERYCZNE

Polidomes Construction realizuje projekty parków rozrywki, w tym parków trampolin, sal zabaw oraz sal projekcyjnych 360°.

To nie tylko niesamowita atrakcja dla publiczności, ale również potężne narzędzie w rękach reklamodawcy, pozwalające na realizację nawet najbardziej skomplikowanej strategii marketingowej.

Nasza oferta obejmuje budowę namiotu zawierającego podstawowe elementy konstrukcji i wyposażenia, a także dostarczenie elementów związanych z kompleksowym systemem projekcji w jakości 4K.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem - chętnie opowiemy o szczegółach naszej pracy, zrealizowanych projektach oraz o możliwościach produkcyjnych.