Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Doświadczenie

Polidomes Construction przynależy do spółki 2KB SC, która istnieje na rynku od 2011 roku.

Wysoką jakość produktów oferowanych przez naszą firmę zgodnie potwierdzają klienci z Francji, Hiszpanii, Kataru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kanady, Madagaskaru, Szwecji, Szwajcarii, USA, Niemiec, RPA, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajów. W trakcie swojej działalności firma 2KB SC zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych, realizacji nietypowych obiektów oraz współpracy z wieloma podwykonawcami z różnych branż. Zaczynaliśmy od produkcji innowacyjnych namiotów sferycznych, ale przez lata działalności zrealizowaliśmy też liczne hale, konstrukcje nietypowe, zadaszenia, obiekty architektury tekstylnej, mniejsze elementy architektury miejskiej i wiele innych ciekawych projektów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doświadczonym zespołem, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania oraz opowie o naszych możliwościach wykonawczych.

Polidomes Construction ma dwa oddziały: w Świebodzinie i w Kołobrzegu. Biuro w Kołobrzegu to zespół handlowców, project managerów oraz specjalistów z zakresu konstrukcji stalowych i plandekowych. Dodatkowo prowadzimy własny dział graficzny, dzięki czemu możemy tworzyć wizualizacje 3D oraz wykonywać spersonalizowany branding dla Klientów.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dotyczących zamówienia w naszej hali produkcyjnej w Świebodzinie wykonujemy konstrukcję i inne elementy projektu. Nasz zakład produkcyjny to nie tylko świetnie wyposażony park maszyn, ale również 30-osobowy zespół do zadań specjalnych: kierownik produkcji, konstruktor z uprawnieniami budowlanymi, spawacze i montażyści.

Zrealizowaliśmy liczne projekty na całym świecie, dzięki czemu stworzyliśmy nie tylko profesjonalny i doświadczony, ale też przede wszystkim zgrany zespół ludzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie stawić czoło wymagającym wyzwaniom.

Poznaj bliżej nasz zespół.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który chętnie opowie o zrealizowanych przez nas projektach oraz o możliwości współpracy!

63

OBSŁUŻONYCH KLIENTÓW

20

PAŃSTW, W KTÓRYCH DZIAŁAMY

57

ZBUDOWANYCH KONSTRUKCJI